Staf Jabatan Bendahari

STAF JABATAN BENDAHARI
         
   
BENDAHARI

 


Amron b. Man
Tel : 04-9283120
Email : amron@uum.edu.my
   
         
   
TIMBALAN BENDAHARI

 


Hjh Che Norain Ahmad
Tel : 04-9283122
Email : norain@uum.edu.my
   
         
   
KETUA PENOLONG BENDAHARI KANAN

 


Eylani Ahmad
Tel : 04-9284172
Email :eylani@uum.edu.my

   
   
 
KETUA PENOLONG BENDAHARI

 


Mohtar Bin Hasim
Tel : 04-9284171
Email : h.mohtar@uum.edu.my

 


 

 

 Abd Roni Bin Baharom

Tel : 04-9283129
Email :roni@uum.edu.my

 


Mohd Zamri Mohd Zain
Tel : 04-9283142
Email : mdzamri@uum.edu.my

 
 
PENOLONG BENDAHARI KANAN

 


Nooranilah Abdullah
Tel : 04-9283125
Email : anilah@uum.edu.my

 


Mazidah Samsudin
Tel : 04-9283124
Email : mazidah@uum.edu.my

 


Zulkifli Omar
Tel : 04-9283126
Email : zulomar@uum.edu.my

 

 
         
 
PENOLONG BENDAHARI

 


Zabanun Ibrahim
Tel : 04-9288888
Email : zabanun@uum.edu.my

 

 


Farid Gadaffi Romli
Tel : 04-9284160
Email : gadaffi@uum.edu.my

 

 


Nikmal Muzal Bin Mohd Muhaiyuddin
Tel : 04-9284170
Email : nikmal@uum.edu.my

 


Noraidani Ismail
Tel : 04-9284173
Email : ida658@uum.edu.my

 
         
 
PENOLONG BENDAHARI




Siti Najiah Binti Kamran
Tel : 04-9284662
Email : sitinajiah@uum.edu.my







Noor Nazila binti Nazren
Tel : 04-9283126
Email : nazila@uum.edu.my

 


Rolelawati Binti Saman
Tel : 04-9283125
Email : rolelawati@uum.edu.my

 
         
 
PENOLONG AKAUNTAN

 


Norhashimah Hashim
Tel : 04-9283139
Email : shimad659@uum.edu.my

 


Nor Azni Ahmad
Tel : 04-9284174
Email : azni@uum.edu.my

 


Mohd Nazarudin
Tel : 04-9284181
Email : nazar@uum.edu.my

 


Mohd Shukri Yaacob
Tel : 04-9284165

Email : m.syukri@uum.edu.my

 
         
 
PENOLONG AKAUNTAN

 


Mohd Nizam Idham
Tel : 04-9283161
Email : m.nizam@uum.edu.my

 


Siti Khadijah Mohamed Daud
Tel : 04-9284163
Email : adijah@uum.edu.my

 


Shazlina Ibrahim
Tel : 04-9283128
Email : shazlina@uum.edu.my

 


Mat Shukri Non
Tel : 04-9283166
Email : shukrinon@uum.edu.my

 
         
 
PENOLONG AKAUNTAN

 


Suhaily Ahmad
Tel : 04-9284167
Email : suhaily@uum.edu.my

 


Norhaniza binti Hussain
Tel :
Email : norhaniza@uum.edu.my

 


Mohd Saiful Nizam Abd Karim
Tel :
Email : msnizam@uum.edu.my

 


Hisomuddin @ Mohd Nasir Bin Saleh
Tel :
Email : hisomuddin@uum.edu.my

 
         
 
PENOLONG PEGAWAI TADBIR PEN. PEG .TEK MAKLUMAT

 

 

 


Shaheda Samian
Tel : 04-9284164
Email : shaheda@uum.edu.my

 

Tiada Info

 

 

 

 
 
 
PEMBANTU AKAUNTAN

 


Shafie Saad
Tel : 04-9283165
Email : piee@uum.edu.my

 


Ramlan Saari
Tel : 04-9283130
Email : ramlan@uum.edu.my

 


Mahani Ahmad
Tel : 04-9283192
Email : mahani@uum.edu.my

 


Roshayati Kasim
Tel : 04-9283147
Email :roshayati@uum.edu.my

 
 
 
PEMBANTU AKAUNTAN

 


Zaiton Md. Khir
Tel : 04-9283140
Email : zaiton@uum.edu.my

 


Anita Ahmad
Tel : 04-9284165
Email : anita@uum.edu.my

 


Jamnatul Asma Ismail
Tel : 04-9284168
Email : jamnatul@uum.edu.my

 
         
 
PEMBANTU AKAUNTAN

 


Shahrul Anisah Omar
Tel : 04-9283135
Email : nisah@uum.edu.my

 


Mohd Azri Ariffin
Tel : 04-9283136
Email : azri@uum.edu.my

 


Amerudin Hashim
Tel : 04-9284166
Email : amirudin@uum.edu.my

 


Saiful Bahri
Tel : 04-9283130
Email : saiful@uum.edu.my

 
         
 
PEMBANTU AKAUNTAN

 


Yusniza Yusof
Tel : 04-9283162
Email : yus@uum.edu.my

 


Rohani Zakaria
Tel : 04-9283143
Email : z.rohani@uum.edu.my

 

 


Norhidayah Ahmad
Tel :
Email : anorhidayah@uum.edu.my

 


Zuraida Mohd Zain
Tel :
Email : mzzuraida@uum.edu.my 

 
         
 
PEMBANTU AKAUNTAN
PEMBANTU TADBIR



Norizmaiyani Shaari
Tel :
Email : norizmaiyani@uum.edu.my

 


Asnisuzita
Tel :
Email : asnisuzita@uum.edu.my

 


Selmiah Bt Md Hashim
(Kesetiausahaan)
Tel : 04-9283121
Email : selmiah@uum.edu.my

 


Nor Azura Bt Othman
(Kesetiausahaan)
Tel : 04-9283123
Email : azura@uum.edu.my

 
         
 
PEMBANTU TADBIR

 


Noor Madiah Ahmad
Tel : 04-9283135
Email : madiah@uum.edu.my

 

 

 

 

Norhayati Ishak
Tel : 04-9283166
Email : yati334@uum.edu.my

 


Azizan Hashim
(Kewangan)
Tel : 04-9283148
Email : azizan@uum.edu.my

 
         
 
PEMBANTU TADBIR

 


Mazlan Hashim
(Kewangan)
Tel : 04-9283138
Email : hmazlan@uum.edu.my

 


Sazlina Binti Sa'idon
(Kewangan)
Tel : 04-9284161
Email : sazlina@uum.edu.my

 


Norrarozita Binti Abd. Razak
Tel : 04-9284165
Email : norrarozita@uum.edu.my

 

 


Hafiza Bt Yahaya
(Sambilan)
Tel : 04-9283136
Email : hafiza@uum.edu.my

 

 
 
 
PEMBANTU TADBIR

 


Nor Faizah Din
Tel :
Email : faizah@uum.edu.my

 


Sobehah Din
Tel : 04-9284161
Email : sobehah@uum.edu.my

 


Sukri Daud
Tel : 04-9284183
Email : sukri@uum.edu.my

 


Rahana Bt Ramli
Tel : 04-9283144
Email : rahan@uum.edu.my
 
 
 
PEMBANTU TADBIR
PEMBANTU TADBIR ( KONTRAK )

 


Azaliza Aziz
Tel : 04-9283134
Email : azaliza@uum.edu.my

 


Nazirah Nasuruddin
Tel : 04-9283163
Email : irah@uum.edu.my

 


Mohd Helmi Omar
Tel : 04-9284183
Email : helmiomar@uum.edu.my

 


Mohd Azmee Arshad
Tel : 04-9284183
Email : azmee@uum.edu.my

 
 
 
PEMBANTU TADBIR ( KONTRAK )

 


Mohd Hasrul Fahmi Roslan
Tel : 04-9284183
Email : hasrul@uum.edu.my

 


Mohd Rahaizie Mohd Rahim
Tel : 04-9284183
Email : rahaizie@uum.edu.my

 


Nurul Farhana Ahmad Fisol
Tel : 04-9283399
Email : nurulfarhana@uum.edu.my

 
 
 
PEMBANTU AM RENDAH

 


Isran Idris
Tel : 04-9283132
Email : isran@uum.edu.my

 


Ahmad Yaacob
Tel : 04-9283137
Email : ahmad81@uum.edu.my